• UWAGA!- STARTUJE II ETAP REKRUTACJI DO PROJEKTU

Rozpoczynamy II etap rekrutacji dla uczniów (kl.V i VI) oraz nauczycieli w ramach projektu „Let’s talk about Math!” („Porozmawiajmy o matematyce!”)
        nr projektu 2023-2-PL01-KA122-SCH-000147083 realizowanego z Funduszy Europejskich dla Rozwoju Społecznego (FERS)

8.04.-26.04.2024 r. – przyjmowanie formularzy zgłoszeniowych
        30.04.2024 r. – ogłoszenie wyników rekrutacji

Uczniowie oraz nauczyciele, którzy chcą zgłosić chęć udziału w projekcie zobowiązani są do złożenia w Sekretariacie szkoły poprawnie wypełnionego formularza zgłoszeniowego.

Formularz dostępny jest na stronie internetowej szkoły w zakładce z tytułem projektu oraz w sekretariacie szkoły.

Wszelkie istotne informacje o projekcie znajdują się również w Regulaminie Rekrutacji dostępnym na stronie internetowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 16.

• Wyniki rekrutacji

• Poniżej prezentujemy wyniki I etapu rekrutacji uczestników projektu Lets talk about Math! Jednocześnie informujemy, że w terminie od dnia 8-26.04.2024r. rozpoczęty zostanie II uzupełniający etap rekrutacji, którego wyniki podane zostaną za pośrednictwem Dziennika Librus, na tablicy informacyjnej projektu w szkole oraz w zakładce projektu na stronie internetowej szkoły w dniu 30.04.2024r. Regulamin rekrutacji dostępny jest na stronie internetowej szkoły zso16.gorzow.pl

• Plakat

• Formularze dla uczniów klas 5-6 SP i kadry