• 2 maja 2024 szkoła

nie będzie czynna

• Laureat j. ang. - Jakub Luliński z kl. 8a SP. Gratulujemy!

• CHCIAŁEM POINFORMOWAĆ, ŻE JAKUB LULIŃSKI Z KL. 8A SP ZDOBYŁ TYTUŁ LAUREATA JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

DZIĘKI TEMU JEST ZWOLNIONY Z EGZAMINU ÓSMOKLASISTY OTRZYMUJĄC WYNIK CELUJĄCY Z TEGO EGZAMINU, KTÓRY JEST NA POZIOMIE MATURY ROZSZERZONEJ I POWYŻEJ.

DODATKOWO ZDOBYŁ 200 PUNKTÓW DO KAŻDEJ SZKOŁY ŚREDNIEJ W POLSCE ORAZ UŁATWIONE WEJŚCIE DO SZKÓŁ ŚREDNICH NA ŚWIECIE.

GRATULACJE DLA JAKUBA ORAZ RODZICÓW ZA WYTRWAŁOŚĆ.

P.S. OSIĄGNIĘCIE JEST WYBITNE BO KILKA TYSIĘCY UCZNIÓW WYSTARTOWAŁO W PIERWSZYM ETAPIE JAKO ŻE ANGIELSKI JEST NAJBARDZIEJ POPULARNY I DAJE NAJWIĘCEJ OPCJI ROZWOJU NA PRZYSZŁOŚĆ, ALE W NASZYM REGIONIE TYLKO 7 ZDOBYŁO TYTUŁ LAUREATA.

JAKUB POKONAŁ WSZYSTKICH UCZNIÓW KTÓRZY POCHODZĄ Z ANGLII, POKONAŁ PRAWIE WSZYSTKICH UCZNIÓW ZE SZKÓŁ PRYWATNYCH. W NASZEJ SZKOLE PRAWIE CO ROKU MAMY LAUREATÓW ORAZ FINALISTÓW Z JEZYKA ANGIELSKIEGO.

OPIEKUN OLIMPIJSKI
            NAUCZYCIEL ANGIELSKIEGO I MATEMATYKI
            WOJCIECH LISOWSKI

• Spotkanie z psycholog Aleksandrą Marciniak z Hospicjum św. Kamila

• 15 kwietnia 2024 w naszej szkole odbyły się spotkania z psycholog Aleksandrą Marciniak z Hospicjum Św. Kamila w Gorzowie Wielkopolskim. Organizatorkami spotkania były: psycholog Agata Bodus i pedagog specjalny Renata Wiącek. Podczas spotkań uczniowie dowiedzieli się jak wygląda funkcjonowanie hospicjum, jak możemy wspomagać tę instytucję, oraz jak wspierać osoby chore. Uczestnikami spotkań były klasy licealne, które podczas spotkań wykazały się wielką wrażliwością i uwagą. Uczniowie przekazali własnoręcznie wykonane ozdoby kwiatowe dla Hospicjum, natomiast na uczniów też czekały upominki.

Serdecznie dziękujemy za współpracę.

• Podziękowanie 🩷👏🎲♟️

• Społeczność szkolna Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 16 składa serdeczne podziękowania p. Agnieszce Kosackiej za organizację zbiórki gier planszowych dla uczniów naszej placówki.

Gry z pewnością urozmaicą naszym uczniom czas spędzany w świetlicy oraz podczas integracji klasowych.

Serdecznie dziękujemy!

• Spektakl "Historia Misia Wojtka"

• Nowa galeria Spektakl "Historia Misia Wojtka". została dodana do albumu fotograficznego

Spektakl "Historia Misia Wojtka". W dniu dzisiejszym uczniowie klas I, II, III i IV obejrzeli przedstawienie, w którym przenieśliśmy się do czasów II Wojny Światowej, gdzie poznaliśmy misia o imieniu Wojtek, który towarzyszył polskim żołnierzom w czasie walk.

liczba odwiedzin: 192131

Poniedziałek 29.04.2024