Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.

• Facebook

• Aktualności

• Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt

• Nowa galeria Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt została dodana do albumu fotograficznego

8 marca 2024 w naszej szkole odbył się turniej mini siatkówki dziewcząt („4” siatkarskie) w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży 🏐🏐🏐 W turnieju wzięły udzial następujące szkoły: SP 21, SP 17, SP 13 oraz gospodynie SP16. Po bardzo zaciętych rozgrywkach dziewczęta z SP 17 oraz SP 21 mogły się cieszyć z awansu do turnieju finałowego 🥇🥈Nasze zawodniczki po niezwykle zwykle zaciętej walce uplasowały się na 3 miejscu 🥉 Warto wspomnieć ze bardzo niewiele zabrakło do zajęcia premiowanego awansem drugiego miejsca 😀 4 miejsce przypadło SP 13.

• Turniej minisiatkówki chłopów - Igrzyska Dzieci

• 6 marcia 2024 w naszej szkole odbył się turniej minisiatkowki chłopców (czwórki siatkarskie) w ramach Igrzysk Dzieci.

Najlepsi w turnieju okazali się chłopcy z Sp 17 zdobywając tytul Mistrzów Gorzowa Wlkp Zawodnicy z naszej szkoły zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i w końcowej klasyfikacji uplasowali się na 3 miejscu.

Końcowa klasyfikacja:

Szkoła Podstawowa nr 17

Szkoła Podstawowa nr 20

Szkoła Podstawowa nr 16

Szkoła Podstawowa nr 5 w Gorzowie Wlkp.

Szkoła Podstawowa nr 21 w Gorzowie Wlkp.

• Nowa galeria Job shadowing w ZSO nr 16 została dodana do albumu fotograficznego

Job shadowing w ZSO nr 16🇪🇸🇬🇷🇵🇱🇪🇺 W ciągu ostatnich 3 miesięcy naszą szkołę odwiedzały aż dwukrotnie delegacje nauczycieli z partnerskich szkół z Hiszpanii oraz Grecji. Celem obu wizyt w ramach programu Erasmus+ była obserwacja nowoczesnych metod nauczania, udział w szkoleniach oraz wymiana doświadczeń. Nasi goście podziwiali także urocze zakątki naszego miasta i jego okolic.